Barum Bravuris 3 HM

Hodnocení:
(88%)
Klady:

Český výrobek

Velmi příznivá cena

Vysoký nájezd kilometrů

Zápory:

Mírně vyšší spotřeba

Mírně hlučnější

Popis:

Letní pneumatika s vysokým kilometrovým výkonem, minimálním opotřebením a vynikající strukturou drážek vám zajistí bezpečnou, komfortní a tichou jízdu na suchém i mokrém povrchu.

Podrobný popis

I v létě potřebujete jezdit na kvalitních pneumatikách. Bravuris 3 HM vám nabízejí vše, co potřebujete k bezpečné a pohodlné jízdě. Díky minimálnímu a rovnovážnému opotřebení pneumatik získáte spoustu kilometrů jízdy navíc. Kromě vysokého kilometrového výkonu vás zaujme velmi krátká brzdná dráha a lepší ovladatelnost vozidla na mokré vozovce. Nyní si budete jízdu v dešti určitě užívat. Příjemně tichou jízdu si vychutnáte díky uzavřenému tvaru ramen, který vytváří protihlukovou bariéru.

Dojedete mnohem dále!

S pneumatikami Bravuris 3 HM si užijete ještě více kilometrů! Mohou se pyšnit sníženým a rovnoměrným opotřebením, které značně ovlivňuje jejich kilometrový výkon. Minimální opotřebení zajišťuje široký a plochý profil s velkým počtem lamel a bloků běhounů. Za velmi vysoký kilometrový výkon pneumatiky získaly přídomek HM – High Mileage.

Tiše a bezpečně

Nyní budete jednoduše zvládat i ty nejzrádnější zatáčky. Široká, střední a mezilehlá žebra pneumatik usnadňují přenos bočních sil při ostrých úhlech kol. Pro vás to znamená jediné - přesné ovládání a mimořádnou stabilitu v zatáčkách. Uzavřený tvar obou ramen vytváří protihlukovou bariéru, která vám přinese tišší a pohodlnější řízení auta.

Snadno brzdí i na mokru

Velký počet záběrových hran, které jsou důsledkem velkého počtu bloků běhounu a lamel, zlepšuje kontakt kol s vodním filmem vozovky. Tím se výrazně krátí brzdná dráha na mokré vozovce a vy tak budete moci řídit bez problémů i v horších podmínkách.

Víceúrovňová struktura drážek

Tříúrovňová drážka podporuje a vylepšuje všechny vlastnosti vzorku. První úroveň zlepšuje ovladatelnost a tuhost vzorku, druhá zaručuje vysoké vstřebání vody a lepší ovladatelnost v deštivém počasí. Poslední úroveň se díky žebrování stará o lepší přilnutí k vozovce a účinnější brzdění na mokrém povrchu.