Dunlop SP Sport Maxx RT

Hodnocení:
(92%)
Klady:

Vysoký nájezd

Výborná přilnavost

Jízdní vlastnosti

Zápory:

Vyšší spotřeba

Mírně vyšší hlučnost

Vyšší cena

Popis:

DUNLOP SP SPORT MAXX RT se díky technologii Adaptive Compound vyznačuje vynikající přilnavostí na suchu i na mokru. Lepší kontrola v zatáčkách.

Podrobný popis

Letní osobní pneumatika DUNLOP SP SPORT MAXX RT se díky technologii Adaptive Compound vyznačuje vynikající přilnavostí na suchu i na mokru. Polymer vyvinutý pro závodní automobily se přizpůsobuje struktuře povrchu vozovky, čímž maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou a zvyšuje přilnavost.
Vlastnosti pneu Dunlop SP SPORT MAXX RT:

Vynikající přilnavost za mokra i za sucha
Lepší kontrola v zatáčkách
Kratší brzdná dráha při dálničních rychlostech
Dezén šetřící palivo

Lepší kontrola v zatáčkách
Užijte si stabilní ovládání ve vysokých rychlostech a hladké přechody mezi rovným směrem a zatáčením. Masivní vnější ramenní bloky zvyšují stabilitu a ovladatelnost v zatáčkách.
Kratší brzdná dráha při dálničních rychlostech
Inovační bloky Short Braking značky Dunlop zajišťují kratší brzdnou vzdálenost při jízdě ve vysokých rychlostech. Tyto výjimečně tuhé bloky, které byly navržené pro jízdu s vysokým výkonem, zvyšují při použití brzdné síly kontakt s povrchem vozovky.
Dezén šetřící palivo
Pneumatiky DUNLOP SP SPORT MAXX RT využívají lehkou konstrukci ke snížení valivého odporu. Tím se snižuje spotřeba paliva a emiseCO 2.EU značení


Spotřeba paliva
C

Přilnavost na mokrém povrchu
B

Hluk
67

Třída hluku
1

Třída automobilu
C1

Číslo EU směrnice
1222/2009