Gorenje GV51010

Hodnocení:
(90%)
Klady:

Nízká cena a spotřeba

Počet funkcí

Atraktivní design

Zápory:

Ne všem může vyhovovat vnitřní uspořádání

Hlučnější v porovnání s nejlepšími

Popis:

Dopřejte si plně integrovanou myčku nádobí, která vám výrazně usnadní práci a ušetří čas. Především oceníte samočistící filtr, přizpůsobení mycího cyklu a spolehlivé sušení.

Podrobný popis

Velkou předností je praktický automatický samočistící filtr odstraňující zbytky jídla pro lepší průchodnost a bezproblémový chod filtru. Stejně sofistikovaná je funkce 3 v 1. Sama zjistí typ používaného mycího prostředku a podle toho přizpůsobí mycí cyklus a případně již nedávkuje leštidlo. Jistě také oceníte brilantní sušení pomocí tepla z posledního oplachování horkou vodou. Díky tomu je nádobí dokonale suché a celý proces výrazně úspornější. Myčka je ideálním pomocníkem nejen pro rodinu, která často a ráda vaří. Potěší vás celá řada pokročilých funkcí, stejně jako možnost odloženého startu.

Kvalita je nejlepší volba

Kvalitní myčka patří k neodmyslitelné součásti moderní kuchyně. Je to vítaný pomocník pro každou domácnost. Šetří nejen vodu a spotřebovanou energii, ale především váš čas. Gorenje právem patří mezi přední evropské výrobce kuchyňských spotřebičů. Nabídne vám kvalitu, precizní zpracování a líbivý design, což dokládá také několik ocenění Red Dot Design Award.


Praktický samočistící filtr

Myčka je vybavena praktickým automatickým systémem čistění filtru. Díky tomu jsou odstraněny všechny zbytky jídla a filtr je dokonale průchodný. Spolehlivě tak předejdete případným potížím a nesprávnému chodu.


Funkce 3 v 1

Funkce bude automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Pokud například dáváte přednost tabletám 3 v 1, pak myčka automaticky přizpůsobí cyklus mytí a nebude již dávkovat leštidlo. Pokud ale spíše preferujete práškový, nebo gelový přípravek, pak myčka automaticky leštidlo přidá. Výsledkem je nejen krásně čisté nádobí, ale také brilantní lesk.


Dokonale suché nádobí

Systém sušení nádobí je promyšlený do posledního detailu a zároveň je velmi úsporný. Myčka suší pomocí tepla z posledního oplachování horkou vodou. Vnitřek myčky totiž chladne rychleji než nádobí, zbývající pára proto kondenzuje na vnitřním povrchu myčky a plynule odtéká na dno, kde se odpařuje. Výsledkem je krásně suché nádobí, které můžete ihned po vyndání uklidit na své místo.


Ideální pomocník pro velkou rodinu

Myčka pojme až 9 sad nádobí. To je opravdu dostatečné množství, což jistě oceníte především v období nejrůznějších rodinných oslav a sešlostí. Můžete si vybrat z pěti základních programů, kterými jsou standardní, rychlý, intenzivní, intenzivní krátké mytí, nebo oblíbený ECO program, který je nejvíce úsporný. Po umytí vás upozorní signál konce mytí. Myčka má plnou ochranu proti přetečení a servisní diagnostiku.

Souhrn

VýrobceGorenje
Způsob umístěnívestavné
Hlučnost49 db
Počet programů5
Spotřeba vody9 l
Barvabílá
Displejne
Barva ovládacího panelučerná
Počet sad nádobí9 sad

Rozměry

Šířka44.8 cm
Výška81.5 cm
Hloubka55 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH)82 x 45 x 58 cm

Energetické údaje

Energetická třídaA++
Příkon1.760 W
Spotřeba vody a el. energie v programu Eco0.69 kWh
Roční spotřeba el. energie cca.197 kWh
Účinnost sušeníA

Funkce

Aqua Stopano
Intezivní programano
Počet teplot4
Odložený startano
Aktivní sušeníano