Sencor SVC 7020

Hodnocení:
(82%)
Klady:

Velmi příznivá cena

Nízká hlučnost

Velmi účinný na hladkém povrchu

Poměr cena výkon

Zápory:

Občas horší orientace v prostoru

Dlouhé nabíjení

Nevrací se sám do dokovací stanice

Popis:

Přenechte úklid skutečným odborníkům. Tento robotický vysavač kombinující 3 úklidové programy je tichý, chytrý a nezanechá za sebou ani smítko.

Podrobný popis

Máte pocit, že stále jenom uklízíte a výsledek není vidět? Robotický vysavač Sencor SVC 7020 vám úklid domácnosti značně usnadní! Nezáleží přitom na tom, jestli máte doma laminátové či dřevěné plovoucí podlahy, linolea, parkety nebo dlažbu. Tento vysavač si poradí téměř s každým povrchem.

Úklid na maximum

Ať už máte doma laminátové, dřevěné plovoucí podlahy, dlažbu, linoleum nebo parkety, můžete se spolehnout na robotický vysavač Sencor SVC 7020. Aby byl výsledek vždy perfektní, kombinuje tento vysavač rovnou 3 programy – Random (pohyb náhodným směrem), Spiral (pohyb po spirále) a Along the Wall (pohyb podél stěn). Skvělou vychytávkou je také funkce mopu se speciální antistatickou prachovkou, která je součástí balení. Na výběr máte ze dvou barevných provedení – klasické černé a módní fialové.

Nic jej nepřekvapí

Sencor SVC 7020 je připraven na vše. Disponuje protinárazovým čelním čidlem, které chrání nejen vysavač, ale především váš nábytek. Do vínku dostal také dva postranní rotační kartáčky starající se o perfektní úklid v rozích a za zmínku stojí bezesporu i senzory zabraňující pádu ze schodů. Nezastaví se ale ani před práhem vysokým do 1 cm. Sencor SVC 7020 je zkrátka pomocník, kterého jen tak něco nepřekvapí.

Provoz a údržba

Nenechte se rušit. Tento model má velmi tichý chod, takže téměř nepostřehnete, že je v provozu. Na jedno nabití zvládne vysávat až 50 minut. O stavu baterie vás informuje světelná kontrolka na těle vysavače. Výrobce myslel opravdu na vše. O tom svědčí mimo jiné i automatické vypnutí v případě zablokování koleček a snadné čištění – hlavní pojezdová kola jsou odnímatelná, takže můžete vysavač bez potíží vyčistit.

Souhrn

VýrobceSencor
Barvačerná/fialová
Hmotnost1.5 kg
Hlučnost55 dB
Příkon25 W
Objem sáčku/nádoby na prach0.18 l
Vysávánísuché
Provedeníbezsáčkové

Akumulátor

Doba nabíjení5 hod
Baterie800 mAh. 14.4V
Doba provozu50 min

Funkce

Turbokartáčne
Hubice na tvrdé podlahyne