TESLA RoboStar T30

Hodnocení:
(96%)
Klady:

Příznivá cena

Vysává i vytírá

Vysoká účinnost

Atraktivní vzhled

Zápory:

Objem nádoby na prach 0,3 l

Náhodný pohyb a občas zabloudí

Průměrná hlučnost

Popis:

Už vás nebaví věčný úklid podlahy? Rádi byste svůj čas věnovali činnostem, které máte mnohem raději? Pořiďte si tento robotický vysavač a veškerou dřinu nechte na něm!

Podrobný popis

Přejete si robotický vysavač, který dokáže zároveň vysávat i vytírat? Tento přístroj zvládne obojí! Navíc je opatřen chytrými senzory, které zabraňují jeho pádu ze schodů. Problém mu nedělá žádný typ podlahy ani přechodové lišty, dokáže hravě uklidit i v nepřístupných místech, má dlouhou výdrž baterie, a co víc, dokáže uklízet zcela sám, a to i ve vaší nepřítomnosti. Po úklidu se sám vrátí do nabíjecí jednotky a vy si můžete užít perfektně uklizený domov.

Pracuje zcela sám

Tento robotický vysavač hravě zvládne vyčistit různé druhy podlah v místnostech s různou velikostí a tvary. Veškerý úklid probíhá bez vaší asistence. Přístroj se pohybuje sám, zvládne přejet i nízké prahy, přechodové lišty, opatřen je řadou snímačů, takže nespadne ze schodů ani do ničeho nenarazí.

Vysává a vytírá

Navolení čistícího programu na dotykovém panelu je velice snadné a intuitivní. Vysavač umí setřít podlahu mokrým mopem z mikrovlákna. Díky tomu bude vaše podlaha dokonale vyčištěná, zbavená mikroprachu a dalšího znečištění.

Uklízí, i když nejste doma

Přejete se vracet do naklizeného domova. Není nic snazšího, než předem navolit na vysavači dobu úklidu, když budete mimo domov, a on už zvládne všechnu práci úplně sám.

Senzory proti pádu ze schodů

Nemusíte se bát ani úklidu vícepatrového domu. Přístroj je opatřen velice citlivými senzory, které nedovolí vysavači, aby se zřítil ze schodů v případě úklidu v jejich blízkosti. Senzory včas zaznamenají překážku v podobě schodů a zastaví vysavač.

Vždy dokonalý úklid

Výrobce opatřil tento produkt dvojicí antistatických štětinových bočních kartáčků, které vyčistí i hůře přístupná místa, jako je okolí nábytku, podél stěn, rohy místností atd. Pomocí dvou proti sobě rotujících kartáčů umístěných v čisticí hlavě robota, je efektivně sbírán prach i velké nečistoty z podlahy. Vysoký sací výkon je vhodný pro úklid zvířecích chlupů. Po dokončení práce se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

Vysokokapacitní baterie a nabíjecí stanice

Přístroj je poháněn kvalitní vysokokapacitní 2 600 mAh baterií Li-Ion, jež využívá bateriové články renomovaných výrobců. Jde o nejmodernější baterii, která nevyžaduje formátování. Součástí výbavy je i speciální ochrana, která po nabití přestane dodávat energii a zabraňuje tím přebíjení baterie. Výdrž baterie je mnohem delší než u jiných vysavačů. Vysavač je vybaven nabíjecí stanicí pro automatické nabíjení přístroje.

HEPA filtr

Speciální filtr, který zachycuje jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Pomocí základního filtru jsou zadržovány největší nečistoty. HEPA filtr dokáže zachytit 99,95% částic 0,3 mikronů (včetně spór a roztočů plísní), a tím je zaručena vysoká kvalita filtrace. K provozu spotřebiče nepotřebujete výměnné sáčky. HEPA filtr vydrží déle, protože jej lze vyčistit a použít opakovaně.