Xiaomi Roborock Sweep One S50

Hodnocení:
(98%)
Klady:

Atraktivní vzhled

Vysoká účinnost

Vysává i vytírá

Mobilní aplikace pro ovládání

Možnosti nastavení

Zápory:

Vytírání je jen pro drobné nečistoty

Občas neintuitivní ovládání

Zatím neumí česky

Popis:

Chytrý robotický vysavač druhé generace na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým výkonem a plně automatickým provozem který dokáže i vytírat. Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum Cleaner 2 může začít s vysáváním a vytíráním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce.

Podrobný popis

Chytrý robotický vysavač druhé generace na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým výkonem a plně automatickým provozem který dokáže i vytírat. Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum Cleaner 2 může začít s vysáváním a vytíráním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce. Má vysoký sací výkon díky kvalitnímu japonskému motoru značky NIDEC, který pojme až 0,67m3 vzduchu za minutu o tlaku až 2000Pa.

Velkokapacitní 5200mAh Li-Ion baterie udrží robot v chodu až 2,5 hodiny, poté si vysavač sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Nemusíte se skutečně o nic starat. Pouze vysypete nádržku se smetím a vylejete nádržku vody s nečistotami.

Mi robot vacuum 2 je vysoce inteligentní domácí čisticí přístroj s 12 různými senzory kterému nedělá problémy překročit i 2cm vysokou překážku. Laserový senzor vzdálenosti (lds) skenuje okolí 360 stupňů, 1800krát za sekundu, aby mapoval interiéry vašeho domu. Tři procesory sledují jeho pohyby v reálném čase a současně algoritmus lokalizace a mapování (slam) vypočítává nejefektivnější způsob čištění. Pomocí domovské aplikace mi můžete zapnout a dálkově řídit robota, změnit režim čištění a nastavit rozvrhy.

Největší novinkou druhé generace robotického vysavače je přidaný mop s nádržkou vody na 150ml. Nový systém bionického vlhkého mopu kontroluje inteligentní rovnoměrný průsak vody a nepřetržitý provoz vytírání 45-60 minut. Vysavač sám pozná zda se nachazí na koberci kde zvyší svůj výkon nebo na pevném povrchu kde začne automatické vytírání.

Silný motor přijde vhod právě na koberce s delším vlasem, nebo při vysávání podél zdí, což je tradiční slabina ostatních robotických vysavačů. Právě k tomu slouží malý kulatý kartáček, který nečistoty a prach vhání pod jednotku vysavače. Veškeré nečistoty jsou zachytávány do nádoby o objemu 0,42l a v případě potřeby Vás vysavač upozorní, že je potřeba nádobu vyprázdnit. Hlavní kartáč je umístěn k vysavači volně, může se tedy pohybovat ve svislé ose a zajistit tak správný přítlak na všechny typy koberců a podlah. 

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoce výkonný motor NIDEC se sacím tlakem až 2000Pa
  • Mop s nádržkou na vodu v těle vysavače
  • 12 senzorů skenující celé okolí Vaší domácnosti 1800x za sekundu
  • 5200mAh Li-ion baterie a 2.5 hodiny nepřetržitého provozu
  • Možnost ovládání vysavače přes chytrou aplikaci Mi Home
  • Detektor schodů, detektor zdi, detektor plné nádobky na smetí

Dále ve vysavači naleznete ultrasonický radarový senzor, detektor schodů, detektor zdi, detektor plné nádobky na smetí, detektor kolize, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometr, měřič vzdálenosti, měřič rychlosti ventilátoru a detektor zdvihnutí, pokud někdo zvedne vysavač z podlahy, automaticky zastaví svoji činnost.

Mi Vacuum Cleaner 2 můžete přes aplikaci Mi Home naplánovat, kdy a jak často bude vysávat, případně mu jednorázově pokyn k vysávání zadat, byť budete kdekoliv na světě.

Značka

Xiaomi Vacuum Cleaner 2

Baterie 14,4V / 5200 mAh lithiová baterie

Bezdrátové připojení

Wifi smart / aplikace mi home

Jmenovité napětí 14,4

Jmenovitý výkon 58W

Provozní doba 2,5H

Sání až 2000Pa

Nabíjecí dock

Ano

Výkon 42 W

Vstupní napětí 100 ~ 240V

Výstup 20V - 1,8V

Frekvence 50/60hz

Rozměry 136,5 x 130 x 98 mm

Rozměry vysavače 353 x 350 x 96,5 mm / 3,5 Kg